Home staging

CZYM JEST HOME STAGING CZYLI "DOMOWA INSCENIZACJA"

Jest to profesjonalne przygotowanie mieszkań na sprzedaż lub wynajem. Polega na przygotowaniu wnętrza, tak aby potencjalny kupiec mógł sobie wyobrazić siebie w danej nieruchomości. Poza tym nieruchomość musi zyskać na walorach estetycznych i wizualnych, aby mogła wyróżnić się spośród setek innych ofert na rynku nieruchomości.

HOME STAGING DZIAŁA

W ostatnim czasie nabiera także na znaczeniu ze względu na trudności w sprzedaży nieruchomości. Na rynku jest coraz więcej ofert ze strony sprzedających, natomiast liczba kupujących maleje. W obecnej sytuacji HOME STAGING zwiększa szanse na szybką sprzedaż lub wynajem, poprzez pozytywne wyróżnienie się na tle innych ofert.

HOME STAGING NA ŚWIECIE POPULARNY OD WIELU LAT

W Stanach Zjednoczonych od lat 70-tych, a następnie w Europie większość nieruchomości wystawianych na sprzedaż lub wynajem przygotowywana jest przez profesjonalnych HOME STAGERÓW dzięki czemu świadomość konsumencka klientów znacznie się zwiększyła, a nieruchomości,  które nie przeszły odpowiednich zabiegów, maja dużo mniejsze szanse na rynku.

POTENCJAŁ NIOERUCHOMOŚCI

Większość sprzedających zakłada, że kupujący są w stanie wyobrazić sobie wnętrza bez rzeczy, które się w nich znajdują, bez bałaganu czy usterek. Jednak w rzeczywistości tylko 10% kupujących jest w stanie wyobrazić sobie potencjał nieruchomości, nawet jeśli trafimy na kogoś takiego, kto posiada tę umiejętność, najprawdopodobniej zniechęci go perspektywa poświęcenia dużej ilości czasu i pieniędzy na prace porządkowo - wykończeniowe.

WARTO URZĄDZIĆ PUSTĄ PRZESTRZEŃ

Przede wszystkim puste pomieszczenia wydają się mniejsze, gdyż nie ma żadnych mebli, których większość można by było odnieść do rzeczywistych rozmiarów pomieszczenia. Puste przestrzenie wydają się mało przyjazne, zimne i nie czuć w nich domowej atmosfery.

 

 

Notatnik

Aktualnie w notesie nie znajduje się żadna oferta.

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach